Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

Mały dworek (szkielet)

Więcej szczegółów
Opis:

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem. Uwaga! Projekt dostępny wyłącznie w wersji katalogowej.


Wejście przez hol do pokoju dziennego połączonego przestrzennie z jadalnią. Wyjście z pokoju dziennego na taras. Garaż dostępny jest z wiatrołapu. Za garażem znajduje się kotłownia. Na poddaszu - 4 sypialnie, łazienka i garderoba. Styl domu nawiązuje do tradycyjnego, małego dworku. Charakterystycznym elementem jest wejście w formie portyku z tympanonem z okrągłym oknem. Od strony elewacji tylnej podobne okno doświetla hol i klatkę schodową.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 118,7 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 19,1 m × 20,4 m
  • Pow. netto 182,4 m²
  • Pow. zabudowy 130,5 m²
  • Kubatura 535,6 m³
  • Dach - / 200,0 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.
Technologia:

Wersja technologiczna: szkielet drewniany lekki. Ściany zewnętrzne - szkielet drewniany. Ściany wewnętrzne - szkielet drewniany. Strop - ruszt drewniany. Konstrukcja dachu - wiązary dachowe. Rodzaj schodów - betonowe, monolityczne. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa. Elewacja - tynk mineralny, cokół - płytki kamienne.

Wykończenie:

Podobne projekty

Similar
W dobrym guście - M09 

Pow: 122,7 m²

Similar
Dom vis-a-vis 

Pow: 124,0 m²

Similar
S-GLX 2 Piotr Pierwszy 

Pow: 118,47 m²

Similar
S-GLX 5 Jasiek 

Pow: 126,1 m²

Similar
Dom dla Ciebie - M14 

Pow: 109,3 m²

Similar
S-GLX 7 Wojtek 

Pow: 114,6 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno