Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 288 Słoneczny Brzeg

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z garażem
Ta propozycja to kwintesencja domów projektowanych w tradycji - wizytówki Studia Atrium. Klasyczny dwuspadowy dach z lukarnami, ryzalit zawierający przeszkloną jadalnię, garaż przyległy do bocznej elewacji, oraz ogród zimowy zaprojektowany przy elewacji ogrodowej, to charakterystyczne elementy bryły tego budynku. Projekt powstał z myślą o przeznaczeniu go na dowolne tereny, gdzie idealnie wkomponuje się w zastane otoczenie. Spokojna architektura, kryje w sobie bardzo funkcjonalne i wygodne wnętrze przeznaczone dla 4-5 osobowej rodziny.
Budynek przewidziano jako podpiwniczony dom parterowy z użytkowym poddaszem. Piwnica zawiera dwa schowki, które można przeznaczyć na sezonowe sprzęty oraz kotłownię i dwa pomieszczenia piwniczne. Jedno z tych pomieszczeń śmiało możemy przeznaczyć na mały warsztat lub siłownię.
Parter domu zawiera obszerną kuchnię połączoną z jadalnią, która usytuowana została, tak jak wcześniej wspomniano w ryzalicie. Z jadalni także można swobodnie przejść do częściowo zadaszonego tarasu, który wychodzi na ogrodową część posesji. Pokój dzienny posiada kominek i ogród zimowy będący dużą atrakcją nie tylko w mroźne zimy. Ponadto na parterze znalazł się w.c. i hall z wydzieloną komunikacją.
Poddasze to trzy sypialnie i łazienka. Ryzalit zwieńczony został balkonem, do którego dostęp posiadają dwa pokoje. Jeden z nich oraz przyległy do niego pokój doświetlony jest lukarnami wychodzącymi na ogród domostwa.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 92,95 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 20,45 m × 20,8 m
  • Pow. netto 205,35 m²
  • Pow. zabudowy 115,65 m²
  • Kubatura 763,65 m³
  • Dach 45,0 ° / 178,9 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
Na polanie - C72S 

Pow: 85,6 m²

Similar
S-GLZ 53 Maja II 

Pow: 89,75 m²

Similar
S-GL 62 Ewka 

Pow: 96,95 m²

Similar
S-GL 66 Tomcio Paluch 

Pow: 89,75 m²

Similar
S-GL 102 Krysia 

Pow: 100,65 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno