Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 247 Mistral

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym
Mały dom nie musi oznaczać ciasnoty. Wspaniałym tego przykładem jest projekt GL 247. Powierzchnia choć to niewielka, spełnia wszystkie wymogi życia rodzinnego.
Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny z centralnie usytuowanym kominkiem oraz jadalnia, z której można w letnie dni wyjść na mały, częściowo zadaszony taras. Sąsiedztwo ogrodu przysporzy temu miejscu wielu amatorów poobiedniej sjesty. Trzeba dodać, że umieszczenie jadalni w delikatnym trapezowym ryzalicie dodaje budynkowi indywidualnego charakteru tak istotnego dla wielu domowników. Jedno z okien kuchni zapewnia widok wprost na główne wejście do posesji, co niewątpliwie jest atutem, zważywszy na oczekiwanych gości, którzy przecież lubią się spóźniać. Wielkość kuchni, jak na tak niedużą powierzchnię użytkową, także jest wystarczająca i wynosi prawie 11 m2.
Budynek posiada dodatkowo garaż zgrabnie wkomponowany w bryłę budynku. GL 247 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, zatem tradycyjnie poddasze pełnić będzie funkcję sypialną. Trzy wygodne pokoje oraz obszerna łazienka wykorzystują maksymalnie kubaturę poddasza. Zgrabny balkonik uzupełnia bryłę domu, a dostęp do niego posiadają dwie sypialnie.
Projekt ten charakteryzuje się całkowitym i przemyślanym zagospodarowaniem przestrzeni, narzuconej przez niewielki metraż. Tutaj nie może być mowy o stracie choćby jednego metra kwadratowego. Bryła budynku doskonale będzie wpisywać się właściwie w każde otoczenie, a elementy architektury – ryzalit, taras, balkon, część z garażem, dodają temu domowi elegancji i indywidualności.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 98,3 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 20,1 m × 17,45 m
  • Pow. netto 151,4 m²
  • Pow. zabudowy 106,5 m²
  • Kubatura 604,3 m³
  • Dach 42,0 ° / 177,5 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GLZ 53 Maja II 

Pow: 89,75 m²

Similar
S-GL 62 Ewka 

Pow: 96,95 m²

Similar
S-GL 65 Miłosz 

Pow: 108,0 m²

Similar
S-GL 66 Tomcio Paluch 

Pow: 89,75 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno