Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 218 Piękna Kasia

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny, parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony
Średniej wielkości dom, przeznaczony dla romantycznych, a jednocześnie praktycznych mieszkańców. Parter z przestronnym salonem i kominkiem, duża wygodna kuchnia oraz idealnie wkomponowana w ten program jadalnia nie powinny zawieść najbardziej wybrednego domatora. Na tej kondygnacji znalazło się także miejsce na pralnię i łazienkę. Poddasze tego domu to dwie duże sypialnie, pokój rekreacyjny oraz duża i jasna łazienka. Wszystko to pod tradycyjnie łamanym staropolskim dachem, ozdobionym lukarnami. Warto dodać, że takie rozwiązanie powoduje, że przy zachowaniu niewielkich gabarytów domu, jego przestronność na poddaszu jest o wiele większa niż w przypadku innego typu dachu.
Wejście do budynku zdobią cztery kolumny, które harmonijnie wpisują się w charakter budynku, podkreślając jego tradycyjny wygląd. Elewacja ogrodowa z trzema dużymi, przeszklonymi drzwiami zapewnia swobodę tak pożądaną w podmiejskim stylu zabudowy, a ogród znajdujący się tuż za salonem dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Wspaniałym uzupełnieniem tej części budynku jest stylowy balkon sypialni znajdującej się na drugiej kondygnacji. Symetria i harmonia bryły, dobrze dobrana kolorystyka, sprawiają, że ten oryginalny dom broni się prostotą i elegancją.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 146,55 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 19,2 m × 19,7 m
  • Pow. netto 168,55 m²
  • Pow. zabudowy 114,9 m²
  • Kubatura 686,0 m³
  • Dach 45,0 ° / 191,5 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GLX 1 Król Maciuś 

Pow: 147,9 m²

Similar
S-GLX 9 Sjesta 

Pow: 143,05 m²

Similar
S-GLX 10 Motto 

Pow: 147,75 m²

Similar
S-GL 14 Pani Ula 

Pow: 144,9 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno