Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 95 Biała Dama

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym
Okazały dom jednorodzinny GL 95 to nowa, wyjątkowo interesująca propozycja architektoniczna. Ciekawa linia dachu, podcienia, tarasy, balkony, zgrabne przypory, zróżnicowane pod względem kształtu i wielkości okna oraz drzwi... To zaledwie początek wyliczanki. Zamiast ją kontynuować, lepiej spojrzeć, jak pięknie prezentuje się elewacja frontowa, dzieląca się wyraźnie na dwie fasady. Bliższą, z drzwiami garażowymi, zdobią eleganckie podcienia zakończone drzwiami wejściowymi. Cofnięta nieco w stosunku do pierwszej fasada ozdobiona jest okrągłą wieżą, która stanowi dominantę tej elewacji i właściwie decyduje o charakterze domu. Wieżę wieńczy ładny stożkowy daszek okuty na szczycie miedzianą blachą, elewacja jej zaś zyskuje wiele dzięki różnorodnej formie okien zakończonych łagodnie półłukami. Równie pięknie prezentuje się elewacja ogrodowa - tylna i boczna.
Budynek, mimo sporych rozmiarów, sprawia wrażenie lekkości. Jest jednocześnie nowoczesny, jak i mocno osadzony w tradycji - kojarzyć się może z zameczkiem. W wieży znajdują się dwa pokoje kominkowe, dostępne z obydwu kondygnacji.
Mieszkańcy tego domu na pewno nie będą narzekać na brak przestrzeni życiowej. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, pokój kominkowy, kuchnię z jadalnią, łazienkę i kotłownię, a na poddaszu - aż pięć pokoi i dwie łazienki. Integralną część budynku stanowią dwa garaże.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 244,8 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 24,8 m × 23,45 m
  • Pow. netto 303,7 m²
  • Pow. zabudowy 211,75 m²
  • Kubatura 1 290,0 m³
  • Dach 45,0 ° / 391,0 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GL 216 Willa Artura 

Pow: 237,1 m²

Similar
LK&321 

Pow: 236,01 m²

Similar
LK&329 

Pow: 237,28 m²

Similar
LK&332 

Pow: 243,34 m²

Similar
LK&347 

Pow: 243,0 m²

Similar
LK&349 

Pow: 246,68 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno