Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 83 Liść Mięty

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem. Uwaga! Dostępna także wersja z garażem dwustanowiskowym.
Niezwykle urokliwa bryła ze szczególnym wskazaniem na elewację boczną – ogrodową, gdzie ryzalit jadalni i zadaszonego balkonu konkuruje z nie mniej udanym łukowym podcieniem. Wchodzące do domu osoby można dostrzec przez okno w kuchni, której lokalizację przewidziano we frontowym narożniku domu. Szczególne usytuowanie dodatkowego, małego pokoju na parterze w powiązaniu z pomieszczeniem gospodarczym i garażem pozwala na alternatywę funkcjonalną polegającą na przeznaczeniu powierzchni tego niższego członu na mini przestrzeń dla starszych rodziców. Rozległy pokój dzienny wraz z jadalnią i kuchnią oraz kotłownia i łazienka, to pozostałe pomieszczenia parteru. Na poddaszu znalazły swe miejsce 4 różnej wielkości pokoje i druga łazienka, tym razem znacznie większa niż ta na parterze.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 163,5 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 23,12 m × 22,95 m
  • Pow. netto 199,9 m²
  • Pow. zabudowy 164,8 m²
  • Kubatura 851,0 m³
  • Dach 45,0 ° / 289,0 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GLX 17 Paula 

Pow: 160,05 m²

Similar
S-GLX 20 Malwa 

Pow: 154,15 m²

Similar
S-GLX 21 Diament 

Pow: 158,45 m²

Similar
S-GL 41 Finezja 

Pow: 161,1 m²

Similar
S-GL 43 Arkadiusz 

Pow: 172,7 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno