Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 82 Serdeczny

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny parterowy, niepodpiwniczony z wiatą garażową
Niewielki, niewysoki, skromny i prosty. Skromny i prosty wcale nie znaczy nudny. Regularną, wydłużoną bryłę nakrytą symetrycznym dwuspadowym dachem urozmaica zgrabnie wysunięty ganek z przeszklonymi drzwiami, do którego prowadzą trzy stopnie oświetlone dwoma kulistymi lampami. Uroku całości dodaje spora wiata mogąca pomieścić samochód podparta lekkimi drewnianymi słupkami, a także inne elementy z drzewa. Niezbyt duże kwadratowe okna podzielone szprosami są symetrycznie rozmieszczone, co jeszcze bardziej podkreśla szlachetny umiar, z jakim zaprojektowano dom.
Mieszkanie zajmujące powierzchnię 65,65 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki - to wszystko na jednym poziomie parteru. Dla wielu rodzin to w zupełności wystarczająca powierzchnia. Sceptyk powiedziałby pewnie, że to mieszkanie o rozmiarach typowych dla bloku na przeciętnym osiedlu. Być może, ale ten sam sceptyk nie wahałby się nawet sekundy, mając możliwość zamiany standardowego blokowego lokalu, na uroczy mały biały domek z najmniejszym bodaj skrawkiem zieleni wokół.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 65,65 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 21,9 m × 16,7 m
  • Pow. netto 65,65 m²
  • Pow. zabudowy 105,15 m²
  • Kubatura 344,0 m³
  • Dach 30,0 ° / 156,0 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GL 58 Wilga 

Pow: 73,3 m²

Similar
S-GL 139 Mini Max 

Pow: 59,5 m²

Similar
S-GL 225 Mały Dworek 

Pow: 67,9 m²

Similar
S-GL 242 Namiocik 

Pow: 65,25 m²

Similar
LK&197 

Pow: 66,62 m²

Similar
Czyżyk (szkielet) 

Pow: 64,9 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno