Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

S-GL 67 Camelot

Więcej szczegółów
Opis:

Dom jednorodzinny niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem
Pod symbolem GL 67 kryje się parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Budynek wyróżnia się zwartą bryłą i bardzo zgrabną, miłą dla oka sylwetką. Mieści się on całkowicie w stylistyce innych projektowanych przez Studio Atrium domów, a jednocześnie jak każdy z nich wyróżnia się akcentami, dzięki którym bryła budynku nie jest nudna i sztampowa.
Prezentowany projekt ożywia m.in. coś w rodzaju mini-wieżyczki krytej fantazyjnym dachem. Przywołuje ona echa czytanych w dzieciństwie baśni, na pewno zatem przypadnie do gustu dzieciakom, podobnie jak urocze facjatki na poddaszu obiecujące przytulne pokoiki. Duże okna i przeszklone drzwi zapowiadają ciepłe, jasne wnętrza.
A co w środku? Wszystko, co potrzebne do codziennego życia w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa, a więc pomieszczenia dostosowane do wszelkich potrzeb rodziny, m.in.: kuchnia, spiżarka, jadalnia, 2 łazienki, pokoje dzienne i sypialne, a także kotłownia i schowek na bardziej lub mniej potrzebne rzeczy, które niekoniecznie lubimy oglądać. No to jesteśmy w domu.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 155,1 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 23,6 m × 21,11 m
  • Pow. netto 214,1 m²
  • Pow. zabudowy 143,05 m²
  • Kubatura 768,9 m³
  • Dach 45,0 ° / 268,0 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.

Podobne projekty

Similar
S-GLX 1 Król Maciuś 

Pow: 147,9 m²

Similar
S-GLX 10 Motto 

Pow: 147,75 m²

Similar
S-GL 14 Pani Ula 

Pow: 144,9 m²

Similar
S-GLX 17 Paula 

Pow: 160,05 m²

Similar
S-GLX 20 Malwa 

Pow: 154,15 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno