Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

Znany - C114

Więcej szczegółów
Opis:

Ten projekt spełni oczekiwania osób, marzących o wygodnym, rozłożystym, otwartym na ogród domu parterowym. Skromna, lecz nie pozbawiona uroku architektura oraz dobre rozplanowanie wnętrza gwarantują komfort mieszkania.
Kuchnię, znajdującą się od frontu, otwarto na pokój, oddzielając ją wysokim barkiem. Dzięki temu wnętrze nie jest w pełni widoczne, ale jednocześnie nie utracono efektu połączenia z pokojem. Salon z jadalnią doskonale łączy dom z ogrodem. Efektowne, szerokie drzwi balkonowe i taras, ciągnący się wzdłuż całej ściany, zapraszają do kontaktu z naturą. Gabinet umieszczony na wprost salonu może pełnić także funkcję dodatkowej sypialni lub pokoju dla gości. Pomieszczenia strefy nocnej umiejętnie wydzielono korytarzem w zacisznej części domu od strony ogrodu, zapewniając dzięki temu spokój i prywatność domownikom tu przebywającym. Największą sypialnię zaprojektowano z myślą o rodzicach. Wyłącznie do ich dyspozycji jest pokój kąpielowy, połączony z sypialnią. Dzieci mogą korzystać z łazienki dostępnej z korytarza. W tej części wygospodarowano także miejsce na pomieszczenie gospodarcze, doskonałe np. na pralnię, czy dodatkowy schowek. Drugie pomieszczenie gospodarcze znajduje się blisko wejścia i jest dostępne bezpośrednio z kuchni oraz z zewnątrz, tak więc można urządzić tu spiżarnie oraz schowek na narzędzia ogrodnicze. Projekty domów z Kolekcji Muratora dostępne są także w wersji lustrzanego odbicia.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: -
  • Garaż
  • Min. wym. działki 21,7 m × 23,8 m
  • Pow. netto -
  • Pow. zabudowy 215,9 m²
  • Kubatura 830,2 m³
  • Dach 20,0 °
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.
Wykończenie:

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno