Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej
Opis:

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną: salon z kominkiem, jadalnię oraz kuchnię ze spiżarnią. Znalazł się tu również gabinet, łazienka i pomieszczenie gospodarcze z kotłem grzewczym. Strefę nocną zlokalizowano na poddaszu. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z własną garderobą i łazienką oraz duża łazienka dostępna z korytarza. Nad garażem przewidziano strych, który w razie potrzeby można adaptować na dodatkowy pokój.

Judyta to dom, który od pierwszego wejrzenia uwodzi swoją przytulną elegancją. Strefa wejściowa została zaakcentowana ciekawym zadaszeniem nad wejściem. Od strony ogrodu zaplanowano kameralny taras, wzbogacony szykownymi filarami. We wnętrzu domu na mieszkańców czeka komfortowy i elastyczny układ pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje obszerny, reprezentacyjny salon z kominkiem. Judyta to atrakcyjna propozycja dla miłośników klasycznego piękna oraz sprawdzonych, wygodnych rozwiązań.

Istnieje możliwość:
- zbliźniaczenia
- wykonania domu dwulokalowego


Dostępne wersje

- Judyta – bez garażu
- Judyta G2 - z garażem dwustanowiskowym
- Odbicie lustrzane wszystkich wersji

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 170,81 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 22,2 m × 22,8 m
  • Pow. netto 272,02 m²
  • Pow. zabudowy 171,66 m²
  • Pow. garaży 18,26 m²
  • Kubatura 642,35 m³
  • Wymiary domu 14,2 m × 13,3 m
  • Wysokość 8,97 m
  • Dach Dwuspadowy / 39,0 ° / 273,6 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.
Technologia:

Technologia i konstrukcja
Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryto dachówką ceramiczną Röben.

Wykończenie:

Wykończenie
Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną klinkierową. Cokół kamienny. Stolarka okienna drewniana lub PCV. Rolety zewnętrzne naokienne w systemie CleverBox firmy BeClever.

Podobne projekty

Similar
S-GLX 4 Willa Barbara 

Pow: 178,25 m²

Similar
S-GLX 17 Paula 

Pow: 160,05 m²

Similar
S-GLX 24 Ballada 

Pow: 176,65 m²

Similar
S-GL 41 Finezja 

Pow: 161,1 m²

Similar
S-GL 43 Arkadiusz 

Pow: 172,7 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno