Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej
Opis:

Projekt domu Otwarty to piękny, oryginalny dom jednorodzinny, przeznaczony dla cztero-sześcioosobowej rodziny. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą z dużą ilością przeszkleń i otwarć - dedykowany jest Klientom, którzy chcą wyróżnić się ciekawym, dobrze przemyślanym i funkcjonalnym budynkiem.

Dom Otwarty został zaprojektowany jako budynek parterowy z użytkowym poddaszem, o bardzo jasnym układzie konstrukcji, opartym na siatce słupów i podciągów. Dom przekryto dość łagodnym dwuspadowym dachem. W ciekawy i konsekwentny sposób wprowadzono tutaj naprzemienny układ pełnych ścian zewnętrznych i fragmentów całkowicie przeszklonych, co daje elewacjom lekki a wnętrzu niepowtarzalny charakter. Brak tu typowych okiennych parapetów i grzejników wiszących pod oknami. W tradycyjnej formie domu z dwuspadowym dachem, skryto nowoczesną architekturę z charakterem. Budynek jednocześnie, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, jest energooszczędny - zatem niedrogi w utrzymaniu. Wnętrze w projekcie domu Otwarty podzielono klasycznie na dzienny parter i poddasze z sypialniami. Na parterze dużym przeszklonym przedsionkiem dostajemy się do centralnego holu, z reprezentacyjnymi schodami, połączonego z salonem i kuchnią. Bardzo ładna kuchnia z wyspą i kącikiem do szybkich posiłków, łączy się z jadalnią i salonem. W pokoju dziennym uwagę zwraca przede wszystkim przeszklona ściana otwierająca dom na zadaszony taras i ogród, oraz - po drugiej stronie - centralny kominek i ściana TV. Na parterze dodatkowo przewidziano pokój - np. gabinet, garaż i kotłownię. Na poddaszu mieszczą się: apartament rodziców - z łazienką i garderobą, trzy dodatkowe sypialnie z łazienką, oraz pralnia. Nad całością znajduje się jeszcze niewielki strych - studio. Projekt domu Otwarty jest propozycją dla odważnych Inwestorów, którzy lubią duże przeszklenia, ładne kontrasty w sylwetce domu i jego wnętrzu. Pracownia posiada odbicie lustrzane projektu.

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 219,59 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 23,58 m × 21,58 m
  • Pow. netto 224,04 m²
  • Pow. zabudowy 184,7 m²
  • Kubatura 1 181,0 m³
  • Wymiary domu 16,58 m × 12,56 m
  • Wysokość 8,7 m
  • Dach 32,0 ° / 282,08 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.
Technologia:

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy

Technologia dachu:

Pokrycie dachu: dachówka

Technologia stropu:

Strop: Teriva

Wykończenie:

Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie

Podobne projekty

Similar
S-GL 200 Opal 

Pow: 216,8 m²

Similar
LK&183 

Pow: 227,27 m²

Similar
LK&225 

Pow: 217,56 m²

Similar
LK&307 

Pow: 221,78 m²

Similar
LK&353 

Pow: 212,92 m²

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno