Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej
Opis:

Dom parterowy z poddaszem do adaptacji, niepodpiwniczony. Przeznaczony dla 4-osobowej rodziny.

Strefę dzienną tworzy salon z kominkiem, łączący się z jadalnią oraz kuchnią, przy której mieści się praktyczna spiżarnia. Strefa nocna to trzy sypialnie w tym jedna z garderobą oraz duża łazienka. Dodatkowa łazienka znajduje się tuż przy strefie dziennej. W domu przewidziano również miejsce na obszerne pomieszczenie gospodarcze. Schody umieszczone w korytarzu prowadzą na poddasze, które może być zagospodarowane, według potrzeb rodziny – na strych lub dodatkową przestrzeń mieszkalną.

Dom Liv 3 dzięki dużej ilości okien, w tym okien połaciowych imponuje swoim słonecznym charakterem. Naturalne światło swobodnie przenika do wnętrz, tworząc jasny, przytulny klimat. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny salon z nastrojowym kominkiem, w którego blasku można cieszyć się bliskością rodziny i przyjaciół. Atutem domu jest również ciekawie zaprojektowany taras. Nowoczesny i elegancki styl budynku podkreśla gustowna kompozycja materiałów, zastosowanych na elewacji.

Istnieje możliwość:
- podpiwniczenia budynku


Dostępne wersje

- Liv 3 G1 – z garażem jednostanowiskowym
- Liv 3 G2 – z garażem dwustanowiskowym
- odbicia lustrzane do wszystkich wersji

Wymiary projektu:
  • Pow. użytkowa: 130,11 m²
  • Garaż
  • Min. wym. działki 22,0 m × 25,5 m
  • Pow. netto 295,86 m²
  • Pow. zabudowy 189,0 m²
  • Kubatura 561,1 m³
  • Wymiary domu 13,3 m × 15,5 m
  • Wysokość 7,69 m
  • Dach 30,0 ° / 270,7 m²
Dodatki:
dziennik budowy, tablica informacyjna, i inne gratisy.
Technologia:

technologia murowana

Technologia dachu:

Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben. Więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej.

Technologia stropu:

strop gestożebrowy

Wykończenie:

Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Stolarka okienna drewniana lub PCV. W projekcie zastosowano rozwiązania firmy VELUX.

Chcę wiedzieć więcej o tym projekcie

Komentarze

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno