Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

Dziennik budowy w prezencie!

Dziennik budowy jest prowadzony na bieżąco przez kierownika budowy i zawiera w swym opisie cały zakres procesu budowlanego. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytkowania wiąże się z koniecznością jego zdania do organu wydającego pozwolenie na budowę. To najważniejszy dokumentem potwierdzającym prawidłowe prowadzenie prac budowlanych. Tu orzymasz go za darmo, a w przypadku zwrotu projektu możesz go zachować!

Tablica informacyjna gratis!

Każdy obiekt, na który zostało wydane pozwolenie na budowę, musi posiadać tzw. tablicę informacyjną. U nas otrzymasz ją za darmo! Jest wykonana według określonego wzoru, z wytrzymałego i łatwego w montażu tworzywa, posiada m.in. takie elementy jak: dane inwestora, nr pozwolenia na budowę, nazwisko kierownika budowy, telefony alarmowe.

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego niezależnego doradcy kredytowego. Jego zadaniem jest kompleksowe wsparcie dla naszych klientów przy doborze najlepszego sposobu finansowania, skompletowaniu dokumentacji kredytowej, jak również w trakcie negocjacji z bankiem. Koordynuje on cały proces przygotowania i uruchomienia kredytu dbając o minimalizację formalności, obniżenie stawki oprocentowania, zwolnienie z kosztów administracyjnych.

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno