Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

System inteligentnego budynku

W dzisiejszych czasach system inteligentnego budynku przestał być zbiorem przesadnie drogich rozwiązań dostępnych jedynie dla najbogatszych. Inteligentny budynek, jaki oferujemy naszym Klientom, to najprawdopodobniej najlepiej zainwestowane przez nich pieniądze w trakcie całej realizacji projektu. Każdy powie, że klasyczne instalacje są tańsze, lecz czy nie jest to oszczędność pozorna? Zastanówmy się co możemy zyskać zwiększając nieznacznie nasz budżet:

 

PONADCZASOWOŚĆ ORAZ GWARANCJA DOBREJ CENY

 

Inteligentny budynek już dzisiaj staje się standardem, tak jak kiedyś cegła i zaprawa,  jako materiał budowlany zamiast kamienia i gliny. Nasze inteligentne rozwiązania są gwarancją tego, że za kilka lat Wasz budynek będzie ciągle atrakcyjny na rynku nieruchomości, a jego wartość będzie znacznie przekraczała wartość podobnych, a nawet nowszych budynków wyposażonych w klasyczne instalacje.

 

WSZECHOBECNY  KOMFORT

 

Nasza oferta jest definicją komfortu dla miejsca, w którym żyjemy lub pracujemy. Pełna integracja wszystkich instalacji w twoim budynku umożliwia dostęp do niewyobrażalnej liczby parametrów, a ich wykorzystanie w funkcjonalnych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych wymagań pozwala każdemu z domowników poczuć się „jak u siebie w domu”.

 

CZY JEST COŚ WAŻNIEJSZEGO NIŻ BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ RODZINY?

 

Bezpieczeństwo, którego obecność wyrażana jest poprzez spokój ducha i harmonię, jest fundamentem każdej udanej budowy. Z naszym systemem zawsze jesteście poinformowani o wszystkich istotnych zdarzeniach w Waszym domu, bez względu na to gdzie się w danym momencie znajdujecie. System można również „nauczyć” wyłączać żelazko, podlać kwiaty, domknąć okna dachowe w trakcie deszczu albo otworzyć bramę garażową i podświetlić podjazd gdy wracamy wieczorem, abyście mieli więcej czasu dla siebie i Waszych bliskich.

 

CZEGO WIĘCEJ MOŻNA WYMAGAĆ OD BUDYNKU?

 

Powszechnie wiadomo, że Unia Europejska kładzie duży nacisk na oszczędność energii.W przypadku budownictwa, od 1 stycznia 2009 r. wymaganym w Polsce aktem notarialnym stało się świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Dokument ten określa, ile energii będzie pochłaniało użytkowanie danego budynku, co ostatecznie wpłynie w znacznym stopniu na cenę rynkową nieruchomości.My dajemy pewność, że każdy budynek wyposażony w oferowany przez nas system to przede wszystkim energooszczędność:strefowe sterowanie ogrzewaniem uzależnione od obecności w pokoju i otwarcia okien,zapalanie i gaszenie świateł przy pomocy czujników ruchu,  automatyczne wyłączenie po wyjściu z domu niepotrzebnych obwodów elektrycznych oraz obniżenie temperatury w całym budynku. A to tylko niektóre z oferowanych przez nas funkcji umożliwiających oszczędność energii.

 

TWÓJ NAJWIĘKSZY KROK W PRZYSZŁOŚĆ

 

Wybierając naszą usługę wybieracie jeden z najpotężniejszych światowych standardów inteligentnych budynków KNX/EIB. Standard  tworzony przez organizację KNX (www.knx.org) w skład, której wchodzi ponad 130-tu producentów urządzeń wykorzystywanych w inteligentnych budynkach. Wszystkie urządzenia są projektowane tak, aby mogły się swobodnie komunikować pomiędzy sobą, dając Wam pewność, że zawsze wybieracie najnowocześniejsze rozwiązania bez względu na to, kto je wyprodukował. Nieograniczona jest również możliwość późniejszej rozbudowy systemu lub wyposażenia go w najnowsze zdobycze technologii jutra. Na etapie przygotowania projektu oraz podczas jego realizacji istotna jest profesjonalna, rzetelna oraz przede wszystkim kompetentna pomoc, dlatego jesteśmy certyfikowanym instalatorem systemu KNX, a dowodem naszych kompetencji mogą być liczne wykonane przez nas realizacje. Wspieramy także inne standardy systemów inteligentnych budynków jak lcn, Legrand In One, My Home, Teletask.

 

ILU KLIENTÓW TYLE POTRZEB

 

Wierzymy, że każdy Klient ma własną wizję swojego wymarzonego domu, a naszym celem jest jedynie jej urzeczywistnienie oraz zasugerowanie ewentualnych poprawek.Niestety,  w przypadku klasycznych instalacji takie wizje często pozostają w sferze marzeń ze względu na wysokie koszty ich realizacji, związane często z ponownym układaniem przewodów elektrycznych. System inteligentnego budynku INTELCOMFORT gwarantuje możliwość wprowadzania nieograniczonej ilości zmian w instalacji przy wykorzystaniu jedynie komputera. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie elementy systemu zostały połączone w jedną sieć, którą możemy dowolnie konfigurować. Z nami macie pewność, że Wasz dom będzie w pełni elastyczny w zależności od Waszych potrzeb i zmieniających się warunków otoczenia.

 

TECHNOLOGIA JEST MOŻE BYĆ NIEZWYKŁYM DZIEŁEM SZTUKI

 

Cechą wspólną inteligentnych budynków INTELCOMFORT jest dbałość o wzornictwo elementów widocznych w pomieszczeniach. Odpowiednio dobrane przyciski oraz panele dotykowe wydobędą z każdego wnętrza dodatkowe aspekty świadczące o jego charakterze. Szeroki asortyment gwarantuje dobranie elementów idealnie komponujących się z aranżacją każdego pomieszczenia.

 

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ROZWIEJEMY WASZE OSTATNIE WĄTPLIWOŚCI

 

Zakup systemu inteligentnego budynku INTELCOMFORT traktować należy zatem jako genialną inwestycję, która zwraca się w postaci znacznego obniżenia kosztów eksploatacyjnych budynku oraz wzrostu wartości rynkowej nieruchomości. Dodatkowo, zupełnie gratis, możemy cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa oraz wszechobecnego komfortu.

 

CZAS JEST BEZCENNY…

 

Dlatego zadzwoń już dzisiaj i dowiedz się, jak wiele możesz go zaoszczędzić wybierając system inteligentnego budynku. System, który zautomatyzuje większość czynności domowych dając Ci gwarancję wolnego czasu oraz nieustające przeświadczenie o tym, że masz wszystko pod kontrolą.

Możesz zamówić zarówno wykonanie koncepcji systemu inteligentnego budynku, ale także realizację instalacji  z 15% rabatem jeśli zakupiłeś u nas dowolny projekt domu.

Zadzwoń lub napisz!


Infolinia: 0 801 003 075
Telefon: 061 853 40 58
Komórkowy: 0 665 664 470

Fax: 061 642 15 23

e-mail biuro@twojprojekt.pl

 

 

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno