Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

Budowa domu

          Z nami nie tylko kupisz właściwy projekt i uzyskasz pozwolenie na budowę - współpracujemy także z firmami wykonawczymi jak i specjalizującącymi się w fachowym doradztwie budowlanym, którzy poprowadzą wszelkie formalności na etapie budowy. Chesz wiedzieć czy w Twojej okolicy jest zaufana firma budowlana, której możesz powierzyć budowę wymarzonego domu? - Zadzwoń do nas! Otrzymasz bezpłątną wycenę budowy dla swojego projektu!

Planujesz drewniany strop? Wiązar? - u nas otrzymasz bezpłatnie wycenę producenta prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek, który realizuje je na terenie całej Polski. Wykorzystywane drewno jest klasyfikowane i posiada odpowiednią wytrzymałość, a kratownice dachowe są z litego drewna łączonego w węzłach płytkami kolczastymi. Nie musisz się więc martwić o projekt, produkcję czy montaż prefabrykowanych konstrukcji dachowych z litego drewna - wszystkim zajmiemy się my.

 

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę dla swojego projektu? Zadzwoń tel.: 500 113 508 lub


Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno