Close Uwaga! Strona twojprojekt.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W każdej chwili możesz zablokować wykorzystywanie plików cookies przez twoją przeglądarkę czytaj więcej

Adaptacja

      Każdy projekt gotowy wymaga tzw. adaptacji - nawet jeśli nie planujesz zmian w projekcie, jest to obowiązkowa procedura by uzyskać pozwolenie na budowę.

      Wybierasz projekt gotowy i planujesz zmiany w projekcie? Chcesz zlecić wszystkie procedury konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę jednej firmie, która zadba o bezpieczny i sprawny przebieg Twoich spraw? Dobrze trafiłeś - Jesteśmy pracownią projektową, która poza sprzedażą projektów gotowych, wykonuje także ich adaptację do konkretnej działki. U nas spotkasz doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów z zakresu branż sanitarnych i elektrycznych, geodetów oraz geologów. Dzięki pracy całego zespołu proponowane rozwiązania będą funkcjonalne i energooszczędne.

Od nas otrzymasz także bezpłatnie zgodę autorską na planowane zmiany, a także fachową bezpłatną konsultację dotyczącą możliwości ich realizacji, jeszcze przed zakupem projektu!

Wykonujemy adaptacje na terenie województw:  

kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego

Nie musisz martwić się o żadne formalności, wszystko zrobimy my! Wystarczy, że wybierzesz projekt – tu także udzielamy praktycznych bezpłatnych porad, kolejno pozyskamy za Ciebie niezbędne dokumenty – warunki zabudowy, warunki techniczne przyłączy, mapę do celów projektowych, uzgodnienie zjazdu, badania gruntu i inne.

Ważne są dla Ciebie koszty? Doskonale to rozumiemy - możesz liczyć na konkurencyjną ofertę cenową, sprawny przebieg realizacji adaptacji, prowadzenie wszystkich procedur i konsultacji w Twoim imieniu oraz pomoc na każdym z etapów inwestycji.

By bliżej poznać naszą ofertą skontaktuj się z nami:

                                                            Zakup projektu: 801-003-075, (61) 853 40 58, (52) 341 31 30 biuro@twojprojekt.pl

                                                            Adaptacja: 500 113 508,  kamila@twojprojekt.pl

                                                            Budowa domu: (52) 341 31 30, biuro@twojprojekt.pl

                                                            Doradca finansowy: 507 142 573, pytania@twojprojekt.pl

lub

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

Close_icon

Newsletter TwojProjekt.pl

Zamknij to okno